O mne / About

Profesionálne sa fotografii venujem od r. 2012. Fotím všetko čo má príbeh – myšlienku, človeka.
Podstatu mojej práce tvorí svadobná fotografia, v ktorej sa ukrýva ten najkrajší príbeh a zároveň je to disciplína najťažšia: v jeden deň sa v nej skĺbi fotografia portrétová, dokumentárna, akčná, štylizovaná (najmenej), makro aj produktová (nezabúdajme na torty),  a to všetko v krátkom čase, keď treba všade byť, všetko vidieť, na nič nezabudnúť a všetko zachytiť (teda aj disciplína športová).
Okrem toho je to práca psychológa. Už dopredu musím Vás, nevesty pripraviť na to, že nie šaty sú najdôležitejšie, ani počasie, ani tá torta od krstnej mamy… ale vy ste najdôležitejší, je to váš deň, skúste si ho užiť:)
Ja som tu pre vás, snažím sa vcítiť do vašej nálady, ale vás tiež rozveseliť (ak treba, som aj zabávač) a preniesť pohodu do fotografií.
Naozaj chcem, aby boli fotky živé, aby rozprávali – veľa improvizujem, preto nečakajte, že budem plagiátorom – neviem nafotiť pózy na základe predlohy (teda viem, ale nechcem). Ak má byť každá svadba iná (a ona aj je), jedinečná, mali by ste mi dôverovať  tak,  ako výberu životného partnera.  
Pretože to čo fotím,  sú emócie.

web